Задать город Полтава по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Группа «Авиатор» в Полтаве - 1

Группа «Авиатор»

Полтава, 14 мая 2015 г, 19:00
«Листопад» «Листопад»
ул. Октябрская, 58
Полтава
+380445905555
Продажа закрыта
«Авіатор» — це бренд в українському шоу-бізнесі, який не потребує зайвої презентації. Протягом 10 років творчої кар'єри хлопці змогли завоювати слухача драйвовою музикою, чоловічою лірикою, справжніми голосами, щирістю і позитивом. Солістів групи «Авіатор» Ігоря Воєвуцького, Дмитра Тодорюка та Андрія Сторожа зустрічають з особливою теплотою по всій країні. Хлопці відразу ж зайняли особливу нішу вітчизняного шоу-бізнесу з провідною позицією в ній. Нові роботи музикантів «Воздухом», «Запрещаю», «Мамо, птахом лину» вже за перші дні ротацій встигли отримати схвальні відгуки слухачів, і стати лідерами українських хіт-парадів. «Авіатор» — це артисти, яких завжди раді бачити на найважливіших святах. Адже головне для них — дарувати людям радість. З 1 травня 2015 року гурт бере участь у турі в підтримку Всеукраїнської благодійної акції «Шлях до мрії», метою якої є популяризація української пісні, виявлення обдарованої творчої молоді, допомога в реалізації нових музичних проектів, естетичний, духовний розвиток молодого покоління та створення умов для підтримки й розвитку дитячої та юнацької творчості. Під час концерту кожен охочий зможе подати свою заявку на участь у музичному конкурсі в рамках акції.

Заказать и купить билеты на Группа «Авиатор» можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт Группа «Авиатор» в Полтаве состоится 14 мая 2015 г, 19:00.

«Авіатор» — це бренд в українському шоу-бізнесі, який не потребує зайвої презентації. Протягом 10 років творчої кар'єри хлопці змогли завоювати слухача драйвовою музикою, чоловічою лірикою, справжніми голосами, щирістю і позитивом.

Солістів групи «Авіатор» Ігоря Воєвуцького, Дмитра Тодорюка та Андрія Сторожа зустрічають з особливою теплотою по всій країні. Хлопці відразу ж зайняли особливу нішу вітчизняного шоу-бізнесу з провідною позицією в ній.

Нові роботи музикантів «Воздухом», «Запрещаю», «Мамо, птахом лину» вже за перші дні ротацій встигли отримати схвальні відгуки слухачів, і стати лідерами українських хіт-парадів.

«Авіатор» — це артисти, яких завжди раді бачити на найважливіших святах. Адже головне для них — дарувати людям радість.

З 1 травня 2015 року гурт бере участь у турі в підтримку Всеукраїнської благодійної акції «Шлях до мрії», метою якої є популяризація української пісні, виявлення обдарованої творчої молоді, допомога в реалізації нових музичних проектів, естетичний, духовний розвиток молодого покоління та створення умов для підтримки й розвитку дитячої та юнацької творчості.

Під час концерту кожен охочий зможе подати свою заявку на участь у музичному конкурсі в рамках акції.

Подробнее
Свернуть
Подробнее