Задать город Полтава по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Дах Дотерс / Dakh Daughters Band в Полтаве - 1

Дах Дотерс / Dakh Daughters Band

Полтава, 20 декабря 2015 г, 19:00
Вилла Крокодила Вилла Крокодила
Первомайский просп., 20б
Полтава
+380445905555
Продажа закрыта
Dakh Daughters представляють нове покоління українських музикантів, які не бояться самовиражатися. Фрік-кабаре з кожним роком завойовує все більшу популярність, працюючи на межі провокації, реальності і ілюзії. Сім граціозних дівчат - різноголосих сирен, п'ятнадцять музичних інструментів. Бурхливе подолання меж між стилями і об'єднання їх у неочікувані саунд-колажі.Cекрет об'єднавчої енергії усіх таких різновекторних і неординарних особистостей в одному гурті - це театр, адже усі дівчата цього проекту передусім акторки. Кожна музична композиція “Dakh Daughters” - міні-вистава.

Заказать и купить билеты на Дах Дотерс / Dakh Daughters Band можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Дах Дотерс / Dakh Daughters Band в Полтаве состоится 20 декабря 2015 г, 19:00, Вилла Крокодила.

Dakh Daughters представляють нове покоління українських музикантів, які не бояться самовиражатися. Фрік-кабаре з кожним роком завойовує все більшу популярність, працюючи на межі провокації, реальності і ілюзії.

Сім граціозних дівчат - різноголосих сирен, п'ятнадцять музичних інструментів. Бурхливе подолання меж між стилями і об'єднання їх у неочікувані саунд-колажі.

Cекрет об'єднавчої енергії усіх таких різновекторних і неординарних особистостей в одному гурті - це театр, адже усі дівчата цього проекту передусім акторки. Кожна музична композиція “Dakh Daughters” - міні-вистава.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber