Задать город Полтава по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Giuseppe Verdi Orchestra / Оркестр Джузеппе Верди в Полтаве - 1

Giuseppe Verdi Orchestra / Оркестр Джузеппе Верди

Полтава, 29 октября 2017 г, 19:00
Дворец досуга "Листопад" Дворец досуга "Листопад"
Полтава
+380445905555
Продажа закрыта
Оркестр Джузеппе Верді (  або Camerata Strumentale Italiana ) вчетверте  приїздить до України   –  і ми  очікуємо, як завжди,  переповненого залу і радісної публіки!У  новій  програмі ви почуєте не тільки прекрасні  класичні італійські мелодії Вівальді, Россіні та Пуччіні - які переповнюють людей бажанням жити та милуватися оточуючим світом – але й несподівані для суто камерного оркестру  сучасні мелодії всесвітньо відомих Ніно Рота, Бенджаміна Бріттена та Лероя Андерсена!Впродовж багатьох років Оркестр   Джузеппе Верді  м. Трієста  традиційно виступає в декількох міста: від Удіне до Сицілії, в Порденоне і в інших центрах в регіоні, а також за кордоном.Нагадаємо, зокрема, про зустрічі на " Різдвяному концерті" протягом багатьох років, що проводяться в різних центрах і містах в регіоні, в період «Пришестя» або "Недільні концертні огляди ".Керівник та диригент Оркестру – неперевершений  маестро Фабріціо Фічур, котрий часто запрошується до самих відомих оперних театрів Італії.Заздримо вам – бо з 28 до 31 жовтня у містах Харків,Полтава,Суми  та Київ, а 1 листопада -   в Одеській Опері   вас чекає свято музики та вишуканості від представників Італії!

Заказать и купить билеты на Giuseppe Verdi Orchestra / Оркестр Джузеппе Верди можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Giuseppe Verdi Orchestra / Оркестр Джузеппе Верди в Полтаве состоится 29 октября 2017 г, 19:00, Дворец досуга "Листопад".

Оркестр Джузеппе Верді (  або Camerata Strumentale Italiana ) вчетверте  приїздить до України   –  і ми  очікуємо, як завжди,  переповненого залу і радісної публіки!

У  новій  програмі ви почуєте не тільки прекрасні  класичні італійські мелодії Вівальді, Россіні та Пуччіні - які переповнюють людей бажанням жити та милуватися оточуючим світом – але й несподівані для суто камерного оркестру  сучасні мелодії всесвітньо відомих Ніно Рота, Бенджаміна Бріттена та Лероя Андерсена!

Впродовж багатьох років Оркестр   Джузеппе Верді  м. Трієста  традиційно виступає в декількох міста: від Удіне до Сицілії, в Порденоне і в інших центрах в регіоні, а також за кордоном.

Нагадаємо, зокрема, про зустрічі на " Різдвяному концерті" протягом багатьох років, що проводяться в різних центрах і містах в регіоні, в період «Пришестя» або "Недільні концертні огляди ".

Керівник та диригент Оркестру – неперевершений  маестро Фабріціо Фічур, котрий часто запрошується до самих відомих оперних театрів Італії.

Заздримо вам – бо з 28 до 31 жовтня у містах Харків,Полтава,Суми  та Київ, а 1 листопада -   в Одеській Опері   вас чекає свято музики та вишуканості від представників Італії!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber