Задать город Полтава по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Игроленд - В поисках новогоднего созвездия + (подарок) в Полтаве

Игроленд - В поисках новогоднего созвездия + (подарок)

Полтава, 26 декабря 2015 г, 10:30
ТРЦ ''Экватор'' ТРЦ ''Экватор''
ул. Ковпака, 26
Полтава
+380445905555
Продажа закрыта
Наші герої Шустрик, Космік і Вірус готуються до новорічного свята і з нетерпінням чекають на Діда Мороза та подарунки. Але пустощі Віруса, як і завжди, псують ситуацію – через його неслухняність та витівки зірки на небі переплутались, і Дід Мороз загубив дорогу до наших друзів! Чи зможуть герої виправити ситуацію? Самі – однозначно ні! Потрібна допомога гостей свята – дітей та їхніх батьків, щоб здолати перешкоди і вказати шлях Діду Морозу з подарунками. На всіх чекатимуть командні конкурси, веселі ігри, захоплюючі завдання. Шустрик, Космік і Вірус чекають на Вас та сподіваються, що свято обов'язково відбудеться і Дід Мороз до нас завітає! Ви готові їм допомогти? «Ігроленд» — це мережа сімейних розважальних комплексів, в яких діти і батьки цікаво, корисно та весело проводять дозвілля. Для кожного клієнта у нас розроблені акційні пропозиції та програми лояльності, з допомогою яких відпочинок стає приємним та вигідним!які наповнюють відпочинок приємними моментами  й позитивом!Команда професіоналів з радістю реалізовує всі дитячі бажання! У нас можна пограти на автоматах і атракціонах, повеселитися в Лабіринті і на дитячому майданчику, вибити страйк в боулінгу і на завершення поласувати піцою, салатами, морсами й тістечками на будь-який смак! А ще можна запросити друзів на незабутній День народження, випускний, тематичні, родинні та календарні свята! І обов'язково відвідати у вихідні дні шоу-програму та майстер-класи!З нетерпінням чекаємо на Вас!


Заказать и купить билеты на Игроленд - В поисках новогоднего созвездия + (подарок) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Игроленд - В поисках новогоднего созвездия + (подарок) в Полтаве состоится 26 декабря 2015 г, 10:30, ТРЦ ''Экватор''.

Наші герої Шустрик, Космік і Вірус готуються до новорічного свята і з нетерпінням чекають на Діда Мороза та подарунки. Але пустощі Віруса, як і завжди, псують ситуацію – через його неслухняність та витівки зірки на небі переплутались, і Дід Мороз загубив дорогу до наших друзів! Чи зможуть герої виправити ситуацію? Самі – однозначно ні! Потрібна допомога гостей свята – дітей та їхніх батьків, щоб здолати перешкоди і вказати шлях Діду Морозу з подарунками. На всіх чекатимуть командні конкурси, веселі ігри, захоплюючі завдання. Шустрик, Космік і Вірус чекають на Вас та сподіваються, що свято обов'язково відбудеться і Дід Мороз до нас завітає! Ви готові їм допомогти?

«Ігроленд» — це мережа сімейних розважальних комплексів, в яких діти і батьки цікаво, корисно та весело проводять дозвілля. Для кожного клієнта у нас розроблені акційні пропозиції та програми лояльності, з допомогою яких відпочинок стає приємним та вигідним!які наповнюють відпочинок приємними моментами  й позитивом!

Команда професіоналів з радістю реалізовує всі дитячі бажання! У нас можна пограти на автоматах і атракціонах, повеселитися в Лабіринті і на дитячому майданчику, вибити страйк в боулінгу і на завершення поласувати піцою, салатами, морсами й тістечками на будь-який смак! А ще можна запросити друзів на незабутній День народження, випускний, тематичні, родинні та календарні свята! І обов'язково відвідати у вихідні дні шоу-програму та майстер-класи!

З нетерпінням чекаємо на Вас!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber