Задать город Полтава по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Меня зовут Хома Брут в Полтаве - 1

Меня зовут Хома Брут

Полтава, 22 апреля 2016 г, 19:00
Театр им. Гоголя Театр им. Гоголя
ул. Октябрьская, 23
Полтава
+380445905555
Продажа закрыта
Жанр: містична комедія Тривалість вистави: 1год. 30 хв. Вистава без антракту. Режисер: Анатоль Фон-Фiландра Вистава українською мовою. Вистава за мотивами повiсті М. Гоголя "Вій". Сценiчна версія - Анатоль Фон-Філандра "Він бачив, де заходить сонце..." Жертва, чи спаситель? Хто знову рятуватиме світ від зла? Це історія-притча про людей. Про їх віру і невіру. Про любов і убивство. Про наш хутір, на якому серед нас живе саме зло. Це всім відома історія про бурсака Хому і дочку пана сотника, за повістю «Вій» М. В. Гоголя. Сирота – філософ, бурсак Хома Брут випадково заходить на хутір, де відбуваються зовсім не звичні історії. Тут, на хуторі, серед звичайних людей живе відьма – красуня-панночка. Вона знається з потойбічними, з темними силами землі – чортами й демонами. Вона літає, перекидається на собаку, а інколи стає старою бабою, аби пити кров дорослих та немовлят. Відьма наводить жах та морок, зачаровує і зводить зі світу молодих хлопців – тих, які торкнули її темне, як безодня серце. Ця історія починається тут, в зачарованому місці з простим семінаристом Хомою Брутом, майбутнім священиком і майбутнім вбивцею. Фатальна зустріч філософа з молодою відьмою дасть початок ланцюжку подій, від яких холоне кров. Дивний сон молодого бурсака про любов панночки перетворився на справжнє жахіття наяву. Вранці він отримує звістку про смерть молодої красуні. І саме філософу доведеться три ночі поспіль читати за нею заупокійну… Акторський склад: Панночка - Надія Ільченко / Наталя Шилова Хома - Григорій Бакланов/Артем Атаманюк Явтух - Іван Майстренко Свирид - Сергій Крощенко Дорош - Роман Григіль Феська - Ірина Бібік /Алiна Карпенко Співи - Аліна Карпенко / Анастасія Василькова Музичне рішення - Олеся Стефаник Художник - Наталя Біденко Художник по світлу - Васільков Олександр Альфредович


Заказать и купить билеты на Меня зовут Хома Брут можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Меня зовут Хома Брут в Полтаве состоится 22 апреля 2016 г, 19:00, Театр им. Гоголя.

Жанр: містична комедія

Тривалість вистави: 1год. 30 хв.

Вистава без антракту.

Режисер: Анатоль Фон-Фiландра

Вистава українською мовою.

Вистава за мотивами повiсті М. Гоголя "Вій". Сценiчна версія - Анатоль Фон-Філандра

"Він бачив, де заходить сонце..."

Жертва, чи спаситель? Хто знову рятуватиме світ від зла?

Це історія-притча про людей. Про їх віру і невіру. Про любов і убивство. Про наш хутір, на якому серед нас живе саме зло. Це всім відома історія про бурсака Хому і дочку пана сотника, за повістю «Вій» М. В. Гоголя.

Сирота – філософ, бурсак Хома Брут випадково заходить на хутір, де відбуваються зовсім не звичні історії. Тут, на хуторі, серед звичайних людей живе відьма – красуня-панночка. Вона знається з потойбічними, з темними силами землі – чортами й демонами. Вона літає, перекидається на собаку, а інколи стає старою бабою, аби пити кров дорослих та немовлят. Відьма наводить жах та морок, зачаровує і зводить зі світу молодих хлопців – тих, які торкнули її темне, як безодня серце.

Ця історія починається тут, в зачарованому місці з простим семінаристом Хомою Брутом, майбутнім священиком і майбутнім вбивцею. Фатальна зустріч філософа з молодою відьмою дасть початок ланцюжку подій, від яких холоне кров.

Дивний сон молодого бурсака про любов панночки перетворився на справжнє жахіття наяву. Вранці він отримує звістку про смерть молодої красуні. І саме філософу доведеться три ночі поспіль читати за нею заупокійну…

Акторський склад:

Панночка - Надія Ільченко / Наталя Шилова

Хома - Григорій Бакланов/Артем Атаманюк

Явтух - Іван Майстренко

Свирид - Сергій Крощенко

Дорош - Роман Григіль

Феська - Ірина Бібік /Алiна Карпенко

Співи - Аліна Карпенко / Анастасія Василькова

Музичне рішення - Олеся Стефаник

Художник - Наталя Біденко

Художник по світлу - Васільков Олександр Альфредович

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber