Задать город Полтава по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Монстры на отдыхе в Полтаве

Монстры на отдыхе

Полтава, 30 мая 2015 г, 12:00
Театр им. Гоголя Театр им. Гоголя
ул. Октябрьская, 23
Полтава
+380445905555
Продажа закрыта
Монстри на вiдпочинкуДо свята HalloweenИнтерактивный спектакль для детей от 3х до 12 летЖанр: сказка по мотивам мультика: «Монстры на каникулах» («Отель Трансильвания»)Продолжительность: 1ч 10 мин без антрактаЗ усіх куточків світу до готелю графа Дракули з’їжджаються незвичайні гості - монстри, що вирішили відпочити від постійних переховувань й переслідувань у світі людей. В цьому готелі вони можуть відчути себе у цілковитій безпеці, адже ніколи жодної людини тут не було. Здавалося б, чого можуть боятись створіння, що самі кого завгодно здатні налякати лише одним своїм виглядом?! Але зовнішність оманлива й не завжди те, що жахливе зовні таке саме усередині. Часом монстри можуть виявитись чемними та людяними, дуже веселими та привітними, треба лише познайомитись з ними трішечки ближче, що ми й пропонуємо Вам зробити відвідавши цю виставу!Постановщик: Театр «Тысячелетие»

Заказать и купить билеты на Монстры на отдыхе можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Монстры на отдыхе в Полтаве состоится 30 мая 2015 г, 12:00, Театр им. Гоголя.

Монстри на вiдпочинку

До свята Halloween

Интерактивный спектакль для детей от 3х до 12 лет
Жанр: сказка по мотивам мультика: «Монстры на каникулах» («Отель Трансильвания»)

Продолжительность: 1ч 10 мин без антракта

З усіх куточків світу до готелю графа Дракули з’їжджаються незвичайні гості - монстри, що вирішили відпочити від постійних переховувань й переслідувань у світі людей. В цьому готелі вони можуть відчути себе у цілковитій безпеці, адже ніколи жодної людини тут не було. Здавалося б, чого можуть боятись створіння, що самі кого завгодно здатні налякати лише одним своїм виглядом?! Але зовнішність оманлива й не завжди те, що жахливе зовні таке саме усередині. Часом монстри можуть виявитись чемними та людяними, дуже веселими та привітними, треба лише познайомитись з ними трішечки ближче, що ми й пропонуємо Вам зробити відвідавши цю виставу!

Постановщик: Театр «Тысячелетие»

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber