Задать город Полтава по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Н.В. Гоголь «Ревизор» в Полтаве

Н.В. Гоголь «Ревизор»

Полтава, 01 декабря 2016 г, 19:00
Театр им. Гоголя Театр им. Гоголя
ул. Октябрьская, 23
Полтава
+380445905555
Продажа закрыта
"В нього пика бридка, а він на дзеркало наріка",народна приказкаУ "Ревізорі", згадував Гоголь , я наважився зібрати до купи все погане, що знав на свій час, всі несправедливості, в тих місцях і в тих випадках, в яких від людини потребується найбільшої справедливості, і одним разом посміятися над усім цим. Цей задум М.В. Гоголя знайшов блискуче втілення в його комедії, визначивши жанр, як соціально-політична.  Театром "Гайдамаки ХХІ ст." жанр вистави запропоновано як сатирична комедія. Кожен образ виписаний без втрати індивідуальної своєрідності, в той самий час являє собою типове явище тогочасного, і що важливо -  й сьогоденного життя суспільства.


Заказать и купить билеты на Н.В. Гоголь «Ревизор» можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Н.В. Гоголь «Ревизор» в Полтаве состоится 01 декабря 2016 г, 19:00.

"В нього пика бридка, а він на дзеркало наріка",
народна приказка

У "Ревізорі", згадував Гоголь , я наважився зібрати до купи все погане, що знав на свій час, всі несправедливості, в тих місцях і в тих випадках, в яких від людини потребується найбільшої справедливості, і одним разом посміятися над усім цим.

Цей задум М.В. Гоголя знайшов блискуче втілення в його комедії, визначивши жанр, як соціально-політична.  Театром "Гайдамаки ХХІ ст." жанр вистави запропоновано як сатирична комедія. Кожен образ виписаний без втрати індивідуальної своєрідності, в той самий час являє собою типове явище тогочасного, і що важливо -  й сьогоденного життя суспільства.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram