Задать город Полтава по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Н.В. Гоголь «Ревизор» в Полтаве - 1

Н.В. Гоголь «Ревизор»

Полтава, 01 декабря 2016 г, 19:00
Театр им. Гоголя Театр им. Гоголя
ул. Октябрьская, 23
Полтава
+380445905555
Продажа закрыта
"В нього пика бридка, а він на дзеркало наріка",народна приказкаУ "Ревізорі", згадував Гоголь , я наважився зібрати до купи все погане, що знав на свій час, всі несправедливості, в тих місцях і в тих випадках, в яких від людини потребується найбільшої справедливості, і одним разом посміятися над усім цим. Цей задум М.В. Гоголя знайшов блискуче втілення в його комедії, визначивши жанр, як соціально-політична.  Театром "Гайдамаки ХХІ ст." жанр вистави запропоновано як сатирична комедія. Кожен образ виписаний без втрати індивідуальної своєрідності, в той самий час являє собою типове явище тогочасного, і що важливо -  й сьогоденного життя суспільства.


Н.В. Гоголь «Ревизор» в других городах:

18вс марта, 2018

КиевДом офицеров

19:00 150 - 490 50+ шт. купить
20вт марта, 2018

ХарьковХарківський Держ...

19:00 50 - 500 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Н.В. Гоголь «Ревизор» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Н.В. Гоголь «Ревизор» в Полтаве состоится 01 декабря 2016 г, 19:00, Театр им. Гоголя.

"В нього пика бридка, а він на дзеркало наріка",
народна приказка

У "Ревізорі", згадував Гоголь , я наважився зібрати до купи все погане, що знав на свій час, всі несправедливості, в тих місцях і в тих випадках, в яких від людини потребується найбільшої справедливості, і одним разом посміятися над усім цим.

Цей задум М.В. Гоголя знайшов блискуче втілення в його комедії, визначивши жанр, як соціально-політична.  Театром "Гайдамаки ХХІ ст." жанр вистави запропоновано як сатирична комедія. Кожен образ виписаний без втрати індивідуальної своєрідності, в той самий час являє собою типове явище тогочасного, і що важливо -  й сьогоденного життя суспільства.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber