Задать город Полтава по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Onuka в Полтаве - 1

Onuka

Полтава, 22 мая 2015 г, 20:00
Вилла Крокодила Вилла Крокодила
Первомайский просп., 20б
Полтава
+380445905555
Продажа закрыта
ONUKA - це новий проект відомого електронного музиканта з України Євгена Філатова (фронтмена групи The Maneken) та екс-вокалістки Tomato Jaws і KOOQLA Нати Жижченко.Обидва музиканти неодноразово працювали над спільними композиціями - The Maneken зробив кілька реміксів на треки Tomato Jaws, а Ната записала партії сопілки та дуети з Євгеном для альбомів The Maneken.Ідея зробити повноцінний спільний проект обговорювалася давно, але втілилася в життя тільки влітку 2013 року, коли артисти приступили до запису дебютного синглу Look. Євген виступив основним композитором і саундпродюсером проекту, а також виконав партії ударних, баса і клавішних, а Ната взяла на себе лірику, основний вокал і партію сопілки. Повний склад групи ONUKA - вокал, клавішні, електронні ударні, два тромбона, валторна, бандура.Назва проекту ONUKA ("Онука") - це данина поваги дідусеві Нати Олександру Шльончику, видатному майстру-виробнику музичних інструментів, серед найбільш відомих робіт якого реставрація кобзи, що належала Т.Г.Шевченку.Ната Жижченко:Довгі роки у мене була мрія - використовувати традиційні українські інструменти та мелодику народної музики у своїх композиціях. Мені завжди здавалося, що етнічні елементи збагатять електронну музику, зроблять її звучання глибшим, і, в той самий час, близьким більшій кількості людей. Хочеться, щоб молоді люди перестали сприймати народну музику, як замшілі наспіви сільських бабусь. Хочеться, щоб ми всі відчули зв'язок з нашою давньою музичною культурою. Ми хочемо надати їй новий імпульс, повернути їй актуальність за допомогою електронних аранжувань. Ми наводимо українську музичну традицію у відповідність із саундом 21-го століття.Євген Філатов:Ми спочатку писали композиції двома мовами - українською та англійською. З одного боку ми, звичайно ж, хочемо, щоб молодь нашої країни полюбила ONUKA. Але водночас, ми маємо намір показати красу українського мелосу всьому світу. Ви навіть не уявляєте, наскільки сучасно може звучати бандура та сопілка! А європейські слухачі, швидше за все, взагалі не знають, що такі інструменти існують. Ми їх навчимо :)


Заказать и купить билеты на Onuka можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Onuka в Полтаве состоится 22 мая 2015 г, 20:00, Вилла Крокодила.

ONUKA - це новий проект відомого електронного музиканта з України Євгена Філатова (фронтмена групи The Maneken) та екс-вокалістки Tomato Jaws і KOOQLA Нати Жижченко.

Обидва музиканти неодноразово працювали над спільними композиціями - The Maneken зробив кілька реміксів на треки Tomato Jaws, а Ната записала партії сопілки та дуети з Євгеном для альбомів The Maneken.

Ідея зробити повноцінний спільний проект обговорювалася давно, але втілилася в життя тільки влітку 2013 року, коли артисти приступили до запису дебютного синглу Look. Євген виступив основним композитором і саундпродюсером проекту, а також виконав партії ударних, баса і клавішних, а Ната взяла на себе лірику, основний вокал і партію сопілки. Повний склад групи ONUKA - вокал, клавішні, електронні ударні, два тромбона, валторна, бандура.

Назва проекту ONUKA ("Онука") - це данина поваги дідусеві Нати Олександру Шльончику, видатному майстру-виробнику музичних інструментів, серед найбільш відомих робіт якого реставрація кобзи, що належала Т.Г.Шевченку.

Ната Жижченко:

Довгі роки у мене була мрія - використовувати традиційні українські інструменти та мелодику народної музики у своїх композиціях. Мені завжди здавалося, що етнічні елементи збагатять електронну музику, зроблять її звучання глибшим, і, в той самий час, близьким більшій кількості людей. Хочеться, щоб молоді люди перестали сприймати народну музику, як замшілі наспіви сільських бабусь. Хочеться, щоб ми всі відчули зв'язок з нашою давньою музичною культурою. Ми хочемо надати їй новий імпульс, повернути їй актуальність за допомогою електронних аранжувань. Ми наводимо українську музичну традицію у відповідність із саундом 21-го століття.

Євген Філатов:

Ми спочатку писали композиції двома мовами - українською та англійською. З одного боку ми, звичайно ж, хочемо, щоб молодь нашої країни полюбила ONUKA. Але водночас, ми маємо намір показати красу українського мелосу всьому світу. Ви навіть не уявляєте, наскільки сучасно може звучати бандура та сопілка! А європейські слухачі, швидше за все, взагалі не знають, що такі інструменти існують. Ми їх навчимо :)

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber