X
Задать город Полтава по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Студия «МАМАХОХОТАЛА» в Полтаве

Студия «МАМАХОХОТАЛА»

Полтава, 13 октября 2016 г, 19:00
Театр им. Гоголя Театр им. Гоголя
ул. Октябрьская, 23
Полтава
+380445905555
Продажа закрыта
Гумористичний концерт студії «МАМАХОХОТАЛА» Затримай подих! Осінь – це пора змін. І, правда, саме в цей час хочеться нового заряду енергії? Тому, отримуйте! 13 жовтня в Театрі імені Н.В.Гоголя о 19:00 відбудеться концерт студії «Мамахохотала». Спеціально для жителів Полтави студія приготувала оновлену гумористичну програму. Актуальні номери і велика кількість актуальних жартів в новій яскравій обгортці - все це глядач побачить вже зовсім скоро. Знайомі коміки, що вже полюбилися глядачам, з'являться в абсолютно несподіваних амплуа, а Рафік Рафікович порадує всіх своїми авторськими піснями. Сценаристи студії ретельно стежать за новинами кожен день. Тому жодна подія не залишиться поза їхньою увагою і миттєво перетворитися на палкий гумор. Ми говоримо і жартуємо над тим, що знайомо кожному. Поспішайте купити квитки на найяскравішу і веселу подію цієї осені! Коли:13 жовтня, 19:00. Де: Полтава, Театр імені Н.В. Гоголя.


Студия «МАМАХОХОТАЛА» в других городах:

23вт мая, 2017

СумыТеатр им. Щепкина

19:00 60 - 220 50+ шт. купить
04вс июня, 2017

КиевFreedom

20:00 200 - 600 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Студия «МАМАХОХОТАЛА» можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт Студия «МАМАХОХОТАЛА» в Полтаве состоится 13 октября 2016 г, 19:00.

Гумористичний концерт студії «МАМАХОХОТАЛА»

Затримай подих!

Осінь – це пора змін. І, правда, саме в цей час хочеться нового заряду енергії? Тому, отримуйте!

13 жовтня в Театрі імені Н.В.Гоголя о 19:00 відбудеться концерт студії «Мамахохотала». Спеціально для жителів Полтави студія приготувала оновлену гумористичну програму.

Актуальні номери і велика кількість актуальних жартів в новій яскравій обгортці - все це глядач побачить вже зовсім скоро. Знайомі коміки, що вже полюбилися глядачам, з'являться в абсолютно несподіваних амплуа, а Рафік Рафікович порадує всіх своїми авторськими піснями. Сценаристи студії ретельно стежать за новинами кожен день. Тому жодна подія не залишиться поза їхньою увагою і миттєво перетворитися на палкий гумор.

Ми говоримо і жартуємо над тим, що знайомо кожному.

Поспішайте купити квитки на найяскравішу і веселу подію цієї осені!

Коли:13 жовтня, 19:00.

Де: Полтава, Театр імені Н.В. Гоголя.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram