ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Олександр Пономарьов та Михайло Хома - Україна Переможе! 2324402287

Олександр Пономарьов та Михайло Хома - Україна Переможе!

890 - 1390 грн (50+ шт.)
Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Вперше – фантастичні Олександр Пономарьов та Михайло Хома з неймовірною новою програмою – «Україна переможе»!

25 травня відбудеться найочікуваніший концерт цієї весни! ВПЕРШЕ витончені, талановиті Олександр Пономарьов та Михайло Хома вийдуть на сцену разом, щоб заспівати для вас улюблені дуети – змістовні, чуттєві, багатогранні! Вони – справжні артисти, які дивують своєю творчістю, відкриваючи в душі таємне та глибоке. Їх пісні витримали випробування часом, пісні, які люблять і співають до сіх пір...

Нова надихаюча програма Олександра та Михайла«Україна переможе»у супроводі гурту з живими музикантами, передасть Вам унікально-таємне, сумно-мрійливе, бездоганно-витончене поєднання голосу та таланту, яке нікого не залишить байдужим.

Олександр та Михайло не тримають таланту «при собі», адже немає для них вищого задоволення, ніж дарувати радість людям. Од же чекаємо на вас на концерті, наповненому музикою вищого гатунку, незабутньою атмосферою майстерності, своєрідністю, міркуваннями та вірою в краще. Феєричне поєднання звуку та світла, неймовірне виконання нових тавідомих хітів, фантастичні дуети та сюрпризи зігріюсь серце та надовго залишать цей вечір в пам’яті!

Де: ПД Листопад

Коли: 25.05, 18:00.

Концерт передбачає наявність усіх необхідних заходів безпеки!

Слава Україні!

Связанные события

30 Сб ноября ’ 2024
Киев

Национальный дворец искусств Украина

18:00
350 - 2890 грн